Probówki hodowlane, DURAN®, z zakrętką
Treść:
50
Numer produktu:
9010016
Informacje dot. produktu "Probówki hodowlane, DURAN®, z zakrętką"
DURAN®. Gwint DIN. Z czerwoną zakrętką z PBT i uszczelką z PTFE. Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Gwint: | GL18 |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał pokrywy: | PBT |
| Numer artykułu producenta: | 261352151 |
| Pojemność nominalna: | 20 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41-12-17-06 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 16 x 160 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø: | 16 mm |