Płyty grzejne
Treść:
1
Numer produktu:
6227695
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne"
Przystosowane do pracy ciągłej. Elektryczne płyty grzejne z termostatem i dodatkowym regulatorem mocy grzania. Z anodyzowaną aluminiową płytą o doskonałej jednorodności rozkładu temp. na całej jej powierzchni i obudową ze stali nierdzewnej z malowaną centralną częścią. Wys. regulowana za pomocą nóżek. Przewód zasilający o dł. ok. 1,7 m zakończony wtyczką z uziemieniem.
| Ciężar: | 11 kg |
|---|---|
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość: | 618 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 610 mm |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Materiał płyty grzewczej: | Stop aluminium |
| Moc cieplna: | 2000 W |
| Numer artykułu producenta: | HB300 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 200 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 160 mm |
| Temperatura min.: | 50 °C |
| Typ: | HB 300 |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 618 x 170 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 160 x 610 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V |