Płyty grzejne, PZ 44
Treść:
1
Numer produktu:
9645744
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne, PZ 44"
Płyty grzejne z automatyczną, precyzyjną regulacją temperatury w zakresie od 20 do 450°C i cyfrowym kontrolerem. Możliwy wybór jednego z trzech zakresów mocy grzania (825, 1650 oraz 3300 W) i precyzyjna regulacja mocy potencjometrem w zakresie od 10 do 100%. Przy ustawieniu mocy na 825 i 3300 W grzana jest cała powierzchnia płyty. Przy ustawieniu mocy na 1650 W grzana jest tylko prawa strona płyty. Różnica temp. pomiędzy prawa i lewą stroną w takim ustawieniu dochodzi do ok. 40%. Wbudowany przekaźnik pozwala na bezpośrednie podłączenie elektronicznego termometru kontaktowego. Z solidną płytą odlaną ze stopu GG15, płaską, o niewielkich zniekształceniach. Dokładność ±1 K.
| Ciężar: | 26 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 475 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 440 mm |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Materiał płyty grzewczej: | Żeliwo |
| Min. Napięcie: | 230 V |
| Moc cieplna: | 3300 W |
| Numer artykułu producenta: | PZ44-230 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 310 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 290 mm |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | PZ 44 |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 310 x 475 x 205 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 290 x 440 mm |
| Wysokość: | 205 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 ... 240 V, 50/60 Hz |