Płyty grzejne, seria PZ
Treść:
1
Numer produktu:
9645827
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne, seria PZ"
Elektryczne płyty grzejne, przystosowane do pracy ciągłej, z mikroprocesorowym sterowaniem temp. (regulacja do 99,9 °C z rozdzielczością 0,1 °C , powyżej 99,9 °C z rozdzielczością 1 °C ) i dodatkowym regulatorem mocy grzania. Aktualna temperatura jest wyświetlana na bieżąco. Z anodyzowaną aluminiową płytą, o doskonałej równomierności rozkładu temperatury (nawet w rogach i przy krawędziach) i obudową ze stali nierdzewnej. Wys. regulowana za pomocą nóżek.
| Ciężar: | 7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 300 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 280 mm |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 110 °C |
| Materiał płyty grzewczej: | Stop aluminium |
| Moc cieplna: | 500 W |
| Numer artykułu producenta: | PZ28-1 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 210 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 200 mm |
| Temperatura min.: | 30 °C |
| Typ: | PZ 28-1 |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 210 x 300 x 135 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 200 x 280 mm |
| Wysokość: | 135 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |