Płyty grzejne
Treść:
1
Numer produktu:
6231472
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne"
Przystosowane do pracy ciągłej. Z anodyzowaną aluminiową płytą o doskonałej jednorodności rozkładu temp. na całej jej powierzchni i obudową ze stali nierdzewnej z malowaną centralną częścią. Wys. regulowana za pomocą nóżek.
| Ciężar: | 25 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 592 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 580 mm |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 400 V·3/N/PE |
| Maks. Temperatura: | 370 °C |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Materiał płyty grzewczej: | Stop aluminium |
| Moc cieplna: | 4000 W |
| Numer artykułu producenta: | HD3-400 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Stałe połączenie |
| Szerokość: | 442 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 430 mm |
| Typ: | HD 3-400 |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 442 x 592 x 170 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 430 x 580 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 400 V·3/N/PE |