Photometer PrimeLab 2.0 starter-kit | Description: PrimeLab 2.0 starter-kit
Treść:
1
Numer produktu:
4683785
Informacje dot. produktu "Photometer PrimeLab 2.0 starter-kit | Description: PrimeLab 2.0 starter-kit"
| Baterii/akumulatora: | Li Ion |
|---|---|
| Ciężar: | 715 g |
| Długość fali: | 390 ... 950 nm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 255 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Lampa: | LED |
| Numer artykułu producenta: | PL02B |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| System elektrochemiczny: | Li Ion |
| Szerokość: | 100 mm |
| Typ: | PrimeLab 2.0 Starter-Kit |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 255 x 59 mm |
| Wysokość: | 59 mm |