Elektrody ORP do PrimeLab 2.0
Treść:
1
Numer produktu:
4686968
Informacje dot. produktu "Elektrody ORP do PrimeLab 2.0"
Do pomiarów roztworów wodnych w badaniach, monitoringu środowiska i kontroli jakości.
- Elektroda plastikowa
- Zawiera platynowy krążek (Φ 0.8 × 3 mm)
- Zakres pomiarowy: ± 2000 mV
- Do podłączenia do ProbeBOX 1.0
| Czujnik materiału: | Platynowy |
|---|---|
| Czujnik temperatury: | Bez |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Numer artykułu producenta: | PL2SP-ELORPPCAT |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Zakres mV: | ±2000 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |