Elektrody pH do PrimeLab 2.0
Treść:
1
Numer produktu:
4686969
Informacje dot. produktu "Elektrody pH do PrimeLab 2.0"
Do pomiarów pH roztworów wodnych w badaniach, monitoringu środowiska i kontroli jakości.
- Nie nadaje się do ponownego napełniania
- Ze zintegrowanym czujnikiem temperatury
- Do podłączenia do ProbeBOX 1.0
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | PL2SP-ELPHGLATC |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |