Minutniki, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9260150
Informacje dot. produktu "Minutniki, LLG"
Stopery z funkcją odliczania czasu od/do 99 min i 59 sek. Łatwe w obsłudze, duży wyświetlacz, funkcja alarmu. Magnes do łatwego mocowania. Zasilanie: bateria LR44 załączona.
| Baterii/akumulatora: | 1 x LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 40 g |
| Czas trwania: | 99 min |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 9260150 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wysokość: | 16.5 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Ø: | 54 mm |