Minutnik LLG-Timer pro
Treść:
1
Numer produktu:
6311351
Informacje dot. produktu "Minutnik LLG-Timer pro"
Minutnik LLG-Timer pro może być jednocześnie używany jako zegar i timer. Stoper działa również wtedy, gdy wyświetlony jest czas zegara.
- Duży 6-cyfrowy wyświetlacz LCD
- Stoper cyfrowy (pomiar czasu)
- Krótki timer (odliczanie)
- Z funkcją pamięci
- Stoper i odliczanie nawet do 23 h 59 min. 59 sek.
- Alarm optyczny i dźwiękowypo upływie czasu
- Wraz z magnesem do montażu, uchwytem do zawieszania i podstawką (rozkładaną)
- Baterie 2 x 1,5 V AAA nie wchodzą w skład zestwu
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 82 g |
| Czas trwania: | 23 h |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Głębokość: | 68 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 6311351 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 82 mm |
| Typ: | LLG-Timer pro |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 82 x 68 x 20.5 mm |
| Wysokość: | 20.5 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |