Minutnik LLG-Dual-Timer, 2-kanałowy
Treść:
1
Numer produktu:
6311350
Informacje dot. produktu "Minutnik LLG-Dual-Timer, 2-kanałowy"
Minutnik LLG-Dual-Timer oferuje dwa oddzielne timery w jednym urządzeniu. Jeden stały czas może być przypisany do każdego kanału.
- Duży 6-cyfrowy wyświetlacz LCD
- Stoper cyfrowy (pomiar czasu)
- Krótki timer (odliczanie)
- Z funkcją pamięci
- Stoper ze wskazaniem dziesiątnej części sekundy
- Stoper i odliczanie nawet do 99 h 59 min. 59 sek.
- Alarm optyczny (czerwona dioda LED) i dźwiękowy (2 poziomy głośności), po upływie czasu
- Wraz z magnesem do montażu, uchwytem do zawieszania i podstawką(rozkładaną)
- Baterie 2 x 1,5 V AAA nie wchodzą w skład zestwu
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 95 g |
| Czas trwania: | 99 h |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Głębokość: | 79 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Liczba kanałów: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 6311350 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 97 mm |
| Typ: | LLG-Dual-Timer |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 97 x 79 x 21 mm |
| Wysokość: | 21 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |