LLG-Timer Triple pro
Treść:
1
Numer produktu:
6313417
Informacje dot. produktu "LLG-Timer Triple pro"
LLG-Timer Triple pro oferuje trzy oddzielne timery w jednym urządzeniu. Jeden czas może być zapisany na jeden kanał. Zegar ten może być używany jednocześnie jako zegar czasu rzeczywistego i timer. Timer odliczający działa również wtedy, gdy czas jest widoczny.
- Duży 6-cyfrowy wyświetlacz LCD
- Stoper cyfrowy (liczenie do góry)
- Krótki timer (odliczanie w dół)
- Z funkcją pamięci
- Stoper i odliczanie do 23 h 59 min. 59 sek.
- Alarm optyczny i akustyczny po upływie czasu
- Wraz z magnesem do montażu, uchwytem do zawieszania i podstawą (rozkładaną)
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 87 g |
| Czas trwania: | 23 h |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Głębokość: | 16.2 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Liczba kanałów: | 3 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 6313417 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 68 mm |
| Typ: | LLG-Timer Triple pro |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 68 x 16.2 x 88.7 mm |
| Wysokość: | 88.7 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |