Miernik pH/kondu NineFocus NF2300 Pure H2O
Treść:
1
Numer produktu:
4714539
Informacje dot. produktu "Miernik pH/kondu NineFocus NF2300 Pure H2O"
| Ciężar: | 1604 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,002 |
| Głębokość: | 331 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 52 |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. wartość pH: | 20.000 |
| Min. Napięcie: | 100 V·AC |
| Min. wartość pH: | -2.000 |
| Numer artykułu producenta: | 30997014 |
| Przewodność: | 0,001 µS/cm ... 2000 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,1/0,01/0,001 |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,1/0,01/0,001 |
| Szerokość: | 195 mm |
| Temperatura: | -30 ... 130 °C |
| Typ: | NF2300 Pure H2O Kit |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 195 x 331 x 178 mm |
| Wysokość: | 178 mm |
| Zakres pH: | -2.000 ... 20.000 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Złącza: | 3 x USB-A, USB-C, Ethernet |