Czujnik pH InLab® Max Pro-DES
Treść:
1
Numer produktu:
4714547
Informacje dot. produktu "Czujnik pH InLab® Max Pro-DES"
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Tuleja |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 31027065 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab® Max Pro-DES |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |