Czujnik pH InLab® Solids Pro-DES
Treść:
1
Numer produktu:
4714545
Informacje dot. produktu "Czujnik pH InLab® Solids Pro-DES"
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 25 mm |
| Elektrolit: | Polimer XEROLYT® |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 11 |
| Membrana: | Otwór |
| Min. wartość pH: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 31027063 |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab® Solids Pro-DES |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 1 ... 11 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 6 mm |