Czujnik pH InLab® Expert Pro-DES
Treść:
1
Numer produktu:
4714543
Informacje dot. produktu "Czujnik pH InLab® Expert Pro-DES"
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | Polimer XEROLYT® |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | 2 x otwór |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 31027061 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab® Expert Pro-DES |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | PEEK |
| Ø Trzonu: | 12 mm |