Miernik DO NineFocus NF4000 Kit
Treść:
1
Numer produktu:
4714540
Informacje dot. produktu "Miernik DO NineFocus NF4000 Kit"
| Ciężar: | 1604 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność stężenia: | ±0,1 mg/l (0 ... 8 mg/l)/±0,2 mg/l (8 ... 20 mg/l)/±10 % (20 ... 50 mg/l) |
| Głębokość: | 331 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 52 |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 130 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | 30997015 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stężenie: | 0 ... 50 mg/l (ppm) |
| Szerokość: | 195 mm |
| Temperatura: | -30 ... 130 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | NF4000 Kit |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 195 x 331 x 178 mm |
| Wysokość: | 178 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Złącza: | 3 x USB-A, USB-C, Ethernet |