Kuwety fluorymetryczne, zakres UV
Treść:
1
Numer produktu:
9144791
Informacje dot. produktu "Kuwety fluorymetryczne, zakres UV"
Zakres długości fali: 200 nm - 2500 nm
Materiał optyczny: szkło kwarcowe High Performance
Materiał optyczny: szkło kwarcowe High Performance
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 1400 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 114F-10-40 |
| Pojemność: | 1,400 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Szerokość wewnętrzna: | 4 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Pół-mikro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 46 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 46 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |