Kuwety fluorymetryczne, zakres UV, 3 okna
Treść:
1
Numer produktu:
7606579
Informacje dot. produktu "Kuwety fluorymetryczne, zakres UV, 3 okna"
Materiał optyczny: szkło kwarcowe High Performance.
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 5 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 30 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 105-252-85-40 |
| Pojemność: | 30 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Szerokość wewnętrzna: | 1.5 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Ultra-Micro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |
| Wysokość środka: | 8.5 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |