Kuwety fluorymetryczne, zakres UV, z zakrętką, z uszczelką silikonową
Treść:
1
Numer produktu:
6055271
Informacje dot. produktu "Kuwety fluorymetryczne, zakres UV, z zakrętką, z uszczelką silikonową"
Materiał optyczny: szkło kwarcowe High Performance.
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 3500 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 117100F-10-40 |
| Pojemność: | 3,500 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość wewnętrzna: | 10 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 56 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 56 mm |