Kuwety fluorymetryczne, zakres UV, 5 okien
Treść:
1
Numer produktu:
7200073
Informacje dot. produktu "Kuwety fluorymetryczne, zakres UV, 5 okien"
Materiał optyczny: szkło kwarcowe High Performance.
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 5 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 7.5 mm |
| Maks. pojemność: | 850 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 111-057-40 |
| Pojemność: | 850 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Szerokość wewnętrzna: | 5 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 7.5 mm |
| Typ kuwety: | Ultra-Micro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 7.5 x 7.5 x 46 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 46 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |