Kuwety fluorymetryczne, zakres UV, do mieszadeł magnetycznych
Treść:
1
Numer produktu:
6080492
Informacje dot. produktu "Kuwety fluorymetryczne, zakres UV, do mieszadeł magnetycznych"
Materiał optyczny: szkło kwarcowe High Performance.
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 4 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 7.5 mm |
| Maks. pojemność: | 3500 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 109004F-10-40 |
| Pojemność: | 3,500 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Wieczko |
| Szerokość wewnętrzna: | 4 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 7.5 mm |
| Typ kuwety: | Pół-mikro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 7.5 x 7.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |
| Wysokość środka: | 20 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |