Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV
Treść:
1
Numer produktu:
9144751
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV"
Aby wyniki pomiarów były wiarygodne, należy regularnie dokonywać sprawdzenia dokładności pracy spektrofotometrów. Wykorzystując materiały referencyjne Hellma Analytics możecie mieć Państwo pewność, że wykonywane kwalifikacje spełniają wymagania farmakopei oraz wewnętrznych standardów firmy, a jednocześnie są porównywalne w skali międzynarodowej. Certyfikowane materiały (standardy kalibracyjne) zgodne z DIN EN ISO 17025 zostały sprawdzone w akredytowanym laboratorium Hellma Analytics w odniesieniu do pierwotnych standardów NIST (National Institute of Standards and Technology) i spełniają wymagania farmakopei (w tym EP, DAB, USP).
Korzyści:
Zakres długości fali: 200 nm - 2500 nm. Materiał optyczny: Szkło kwarcowe SUPRASIL®
M = Objętość pomiarowa
* Czarna podstawa i boki
** Z uszczelką silikonową i gwintem ISO GL14
*** Do dipoli magnetycznych
Korzyści:
- Wysoka wiarygodność uzyskiwanych wyników
- Porównywalne wyniki w skali międzynarodowej
- Spełnione wymagania farmakopei (EP, DAB, USP)
- Wyniki posiadające odniesienie do pierwotnych standardów NIST
- 30 lat gwarancji materiałów referencyjnych
- Certyfikowane materiały referencyjne (Standardy kalibracyjne) w wysokiej jakości opakowaniu
- Certyfikat kalibracji DAkkS (DIN 17025)
- Instrukcję użytkownika
M = Objętość pomiarowa
* Czarna podstawa i boki
** Z uszczelką silikonową i gwintem ISO GL14
*** Do dipoli magnetycznych
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 700 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 104-002-10-40 |
| Pojemność: | 700 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Wieczko |
| Szerokość wewnętrzna: | 2 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Mikro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |