Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV, Czarna podstawa i boki
Treść:
1
Numer produktu:
9144385
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV, Czarna podstawa i boki"
Materiał optyczny: Szkło kwarcowe.
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 400 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 115B-10-40 |
| Pojemność: | 400 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Wieczko |
| Szerokość wewnętrzna: | 2 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Mikro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 40 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 40 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |