Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV, do dipoli magnetycznych
Treść:
1
Numer produktu:
6080235
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV, do dipoli magnetycznych"
Materiał optyczny: Szkło kwarcowe.
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 1500 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 119-004-10-40 |
| Pojemność: | 1,500 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Szerokość wewnętrzna: | 4 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Pół-mikro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 49.5 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 49.5 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |