Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV, z demontowalnymi, szklanymi ścianami
Treść:
1
Numer produktu:
6203069
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres UV, z demontowalnymi, szklanymi ścianami"
Materiał optyczny: Szkło kwarcowe.
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 0,5 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 3 mm |
| Maks. pojemność: | 130 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 106-0.50-40 |
| Pojemność: | 130 µl |
| Szerokość wewnętrzna: | 9 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Demontowalna |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 3 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |