Kosze, stal nierdzewna, polerowana, do automatów myjących
Treść:
1
Numer produktu:
9908130
Informacje dot. produktu "Kosze, stal nierdzewna, polerowana, do automatów myjących"
Z pokrywą. Wykonane z drutu ze stali nierdzewnej, elektropolerowanej. Do automatów myjących. Oczka 8 x 8 mm, grubość drutu 1,2 mm.
| Elektropolerowane: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 250 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 580-01-13 |
| Szerokość: | 150 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 250 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Z pokrywą: | Tak |