Kosze, drut pokryty nylonem, białe
Treść:
1
Numer produktu:
9033344
Informacje dot. produktu "Kosze, drut pokryty nylonem, białe"
Z mocnego drutu powlekanego warstwą nylonu. Białe.
| Głębokość: | 140 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Drut |
| Numer artykułu producenta: | 520-05-15 |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 140 x 140 mm |
| Wysokość: | 140 mm |