Kosze, stal nierdzewna, polerowana
Treść:
1
Numer produktu:
9033430
Informacje dot. produktu "Kosze, stal nierdzewna, polerowana"
Z drutu ze stali nierdzewnej, polerowanej.
| Elektropolerowane: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 300 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 520-17-13 |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 300 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |