Kosze, stal nierdzewna, polerowana, z uchwytem
Treść:
1
Numer produktu:
9143090
Informacje dot. produktu "Kosze, stal nierdzewna, polerowana, z uchwytem"
Stal nierdzewna, polerowana. Z drucianym uchwytem pokrytym tworzywem sztucznym, blokującym się w określonej pozycji. Drut 1,2 mm, oczka 8 x 8 mm. Podstawa wzmocniona 2 prętami.
| Elektropolerowane: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 400 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 5240-01-13 |
| Szerokość: | 300 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 400 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Z uchwytem: | Tak |