Kosze druciane z uchwytem, okrągłe, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
7657310
Informacje dot. produktu "Kosze druciane z uchwytem, okrągłe, stal nierdzewna"
Specjalna, wysokiej jakości obróbka w miejscach spawania. Szerokość oczek 8 x 8 x 1 mm. Polerowany drut ze stali nierdzewnej.
| Elektropolerowane: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 10052 |
| UNSPSC: | 24-11-20-05 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 150 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Z uchwytem: | Tak |
| Ø: | 150 mm |