Kosze druciane kwadratowe, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
6070043
Informacje dot. produktu "Kosze druciane kwadratowe, stal nierdzewna"
Specjalna, wysokiej jakości obróbka w miejscach spawania. Szerokość oczek 8 x 8 x 1 mm. Polerowany drut ze stali nierdzewnej.
*z dwiema dolnymi rozpórkami
*z dwiema dolnymi rozpórkami
| Elektropolerowane: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 150 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 10025 |
| Szerokość: | 150 mm |
| UNSPSC: | 24-11-20-05 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 150 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |