Kombinowane elektrody pH
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
6206333
Informacje dot. produktu "Kombinowane elektrody pH"
| Długość kabla: | 1 m |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | Żel |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 99960-34 |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | PCP501 |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | BNC |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Epoksyd |
| Ø Trzonu: | 12 mm |