Elektrody kombinowane pH, SenTix®
Treść:
1
Numer produktu:
9040876
Informacje dot. produktu "Elektrody kombinowane pH, SenTix®"
Podstawowe elektrody kombinowane pH w obudowie z tworzywa sztucznego z żelowym elektrolitem. Zestaw kabli do głowicy elektrody SenTix® 20 (AS/DIN lub AS/BNC) należy zamawiać osobno.
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | Żel |
| Kształt membrany: | Cylinder |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Włókno |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 103635 |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® 41 |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | DIN + 4 mm bananowe |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |
| Ø Trzonu: | 12 mm |