Elektrody kombinowane pH, SenTix®
Treść:
1
Numer produktu:
9040881
Informacje dot. produktu "Elektrody kombinowane pH, SenTix®"
Standardowe elektrody kombinowane pH w szklanej obudowie i elektrolitem ciekłym. Stały kabel o dł. 1 m. Zestaw kabli do głowicy elektrody SenTix® 60 (AS/DIN lub AS/BNC) należy zamawiać osobno.
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Kształt membrany: | Stożek |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Drut platynowy |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 103640 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® 61 |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | DIN, wodoszczelne |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |