Elektrody pH, SenTix® SP
Treść:
1
Numer produktu:
6521056
Informacje dot. produktu "Elektrody pH, SenTix® SP"
Elektrody pH w obudowie z tworzywa sztucznego z elektrolitem ciekłym. Zestaw kabli (AS/DIN lub AS/BNC) do głowicy elektrody SenTix® SP należy zamawiać osobno. Zastosowanie: elektrody pH do pomiarów wgłębnych.
- Długość wału: 65/25 mm
- Ø Trzonu: 15/5 mm
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Elektrolit: | Polimer |
| Kształt membrany: | Włócznia |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 13 |
| Membrana: | Otwór |
| Min. wartość pH: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | 103733 |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® Sp-T |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | DIN + 4 mm bananowe |
| Zakres pH: | 2 ... 13 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |