Elektrody pH, SenTix® Mic
Treść:
1
Numer produktu:
9040892
Informacje dot. produktu "Elektrody pH, SenTix® Mic"
Mikroelektrody kombinowane pH w szklanej obudowie z elektrolitem ciekłym. Zestawy kabli AS/DIN lub AS/BNC należy zamawiać osobno.
- Długość wału: 40/80 mm
- Ø Trzonu: 12/5 mm
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Kształt membrany: | Cylinder |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 103647 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® Mic |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |