Il. przedziałów 5 x 3 Szer. 139 mm Gł. 422 mm Wys. 181 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654566
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 5 x 3 Szer. 139 mm Gł. 422 mm Wys. 181 mm"
| Głębokość: | 422 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 15 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE23050 |
| Rodzaj statywu: | Rzędy |
| Szerokość: | 139 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 5 x 3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 139 x 422 x 181 mm |
| Wysokość: | 181 mm |
| Wysokość pudełka: | 32 mm |
| Z krioboxami: | Nie |