Stelaże do zamrażarek pionowych, stal nierdzewna, do pudełek o wysokości 100 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654624
Informacje dot. produktu "Stelaże do zamrażarek pionowych, stal nierdzewna, do pudełek o wysokości 100 mm"
Stelaże mogą być używane ze wszystkimi modelami zamrażarek. Są dostępne z krioboxami lub bez.
| Głębokość: | 283 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 4 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE23198 |
| Szerokość: | 139 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 2 x 2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 139 x 283 x 214 mm |
| Wysokość: | 214 mm |
| Wysokość pudełka: | 100 mm |
| Z krioboxami: | Nie |