Stelaże do zamrażarek pionowych
Treść:
1
Numer produktu:
4654650
Informacje dot. produktu "Stelaże do zamrażarek pionowych"
Stelaże ze stali nierdzewnej do kriopojemników 136 x 136 mm i do zamrażarek wszystkich producenmtów. Dostępne w innych wymiarach. Stelaże o specjalnych wymiarach dostępne na życzenie.
| Głębokość: | 683 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 15 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE23338B |
| Rodzaj statywu: | Rzędy |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 3 x 5 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 683 x 401 mm |
| Wysokość: | 401 mm |
| Wysokość pudełka: | 130 mm |
| Z krioboxami: | Tak |