Regały do zamrażarek pionowych, stal nierdzewna, do pudełek o wysokości 50 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654593
Informacje dot. produktu "Regały do zamrażarek pionowych, stal nierdzewna, do pudełek o wysokości 50 mm"
Stojaki mogą być używane ze wszystkimi modelami zamrażarek. Są dostępne z krioboxami lub bez.
| Głębokość: | 280 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 6 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE23114 |
| Rodzaj statywu: | Rzędy |
| Szerokość: | 139 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 3 x 2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 139 x 280 x 168 mm |
| Wysokość: | 168 mm |
| Wysokość pudełka: | 50 mm |
| Z krioboxami: | Nie |