Il. przedziałów 2 x 5 Szer. 139 mm Gł. 683 mm Wys. 180 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654639
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 2 x 5 Szer. 139 mm Gł. 683 mm Wys. 180 mm"
| Głębokość: | 683 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 10 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE23250 |
| Rodzaj statywu: | Rzędy |
| Szerokość: | 139 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 2 x 5 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 139 x 683 x 180 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Wysokość pudełka: | 85 mm |