Fotometr PrimeLab 2.0 zestaw startowy, wszystkie parametry aktywowane
Treść:
1
Numer produktu:
6315756
Informacje dot. produktu "Fotometr PrimeLab 2.0 zestaw startowy, wszystkie parametry aktywowane"
Fotometr z 18 różnymi długościami fal (3 czujniki z 6 długościami fal) pokrywa pełne spektrum VIS, jak również kluczowe części zakresu UV i IR. Diody LED są ustawione pod kątem 180°, jak również 90°, aby umożliwić pomiar mętności NTU, PTSA i Fluoresceiny.
Zakres dostawy:
Fotometr Multitest PrimeLab 2.0, walizka transportowa, szklane kuwety 10 x 24 mm/10 ml z pokrywką, osłona świetlna, adaptery do kuwet 16 i 24 mm, pręt do mieszania, plastikowa strzykawka 10 ml, szczotka do czyszczenia, ładowarka do akumulatora z kablem USB (typ C), strzykawka z zamkiem typu luer 20 ml, adapter do filtrów, 2 puszki z 50 bibułami filtracyjnymi, puszka 100 ml z pokrywką
Fotometr z 18 różnymi długościami fal (3 czujniki z 6 długościami fal) pokrywa pełne spektrum VIS, jak również kluczowe części zakresu UV i IR. Diody LED są ustawione pod kątem 180°, jak również 90°, aby umożliwić pomiar mętności NTU, PTSA i Fluoresceiny.
Zakres dostawy:
Fotometr Multitest PrimeLab 2.0, walizka transportowa, szklane kuwety 10 x 24 mm/10 ml z pokrywką, osłona świetlna, adaptery do kuwet 16 i 24 mm, pręt do mieszania, plastikowa strzykawka 10 ml, szczotka do czyszczenia, ładowarka do akumulatora z kablem USB (typ C), strzykawka z zamkiem typu luer 20 ml, adapter do filtrów, 2 puszki z 50 bibułami filtracyjnymi, puszka 100 ml z pokrywką
- 5,5" kolorowy wyświetlacz dotykowy HD
- Ponad 140 różnych metod parametryzacji
- Odczynniki należy zamawiać oddzielnie
- Funkcja automatycznej kalibracji
- Inteligentna funkcja OTZ (One-Time-Zero)
- Możliwość stosowania z kuwetami 1 ml, 16 mm i 24 mm
- Zarządzanie danymi za pomocą bezpłatnego oprogramowania (LabCOM) / aplikacji w bezpłatnej chmurze wraz z indywidualnymi kontami i systemem raportowania
Zakres dostawy:
Fotometr Multitest PrimeLab 2.0, walizka transportowa, szklane kuwety 10 x 24 mm/10 ml z pokrywką, osłona świetlna, adaptery do kuwet 16 i 24 mm, pręt do mieszania, plastikowa strzykawka 10 ml, szczotka do czyszczenia, ładowarka do akumulatora z kablem USB (typ C), strzykawka z zamkiem typu luer 20 ml, adapter do filtrów, 2 puszki z 50 bibułami filtracyjnymi, puszka 100 ml z pokrywką
| Zakres: | 390 ... 950 nm, 18 długości fal |
| Temperatura otoczenia: | 5 ... 45 °C |
| Wilgotność względna: | 30 ... 90 % |
| Pamięć wewnętrzna: | 150000 pomiarów |
| Transfer danych: | WiFi, GSM |
| Oprogramowanie: | Oprogramowanie LabCOM, LabCOM App, LabCOM Cloud |
| Zasilanie: | Akumulator jonowo-litowy 8500 mA, zasilacz 5 V z adapterami |
| Gwarancja: | 2 lata |
- 5,5" kolorowy wyświetlacz dotykowy HD
- Ponad 140 różnych metod parametryzacji
- Odczynniki należy zamawiać oddzielnie
- Funkcja automatycznej kalibracji
- Inteligentna funkcja OTZ (One-Time-Zero)
- Możliwość stosowania z kuwetami 1 ml, 16 mm i 24 mm
- Zarządzanie danymi za pomocą bezpłatnego oprogramowania (LabCOM) / aplikacji w bezpłatnej chmurze wraz z indywidualnymi kontami i systemem raportowania
Zakres dostawy:
Fotometr Multitest PrimeLab 2.0, walizka transportowa, szklane kuwety 10 x 24 mm/10 ml z pokrywką, osłona świetlna, adaptery do kuwet 16 i 24 mm, pręt do mieszania, plastikowa strzykawka 10 ml, szczotka do czyszczenia, ładowarka do akumulatora z kablem USB (typ C), strzykawka z zamkiem typu luer 20 ml, adapter do filtrów, 2 puszki z 50 bibułami filtracyjnymi, puszka 100 ml z pokrywką
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | ![]() ![]() |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H314, H302 |
| P-Satz | P260, P280, P303+P361+P353, P305+P351+P338, P310, P321, P331 |
| UNNR | 3270 |
| SDB | Link |
| Baterii/akumulatora: | Li Ion |
|---|---|
| Ciężar: | 715 g |
| Długość fali: | 390 ... 950 nm |
| GHS: | GHS05, GHS07 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 255 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Lampa: | LED |
| Numer artykułu producenta: | PL02BALL |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| System elektrochemiczny: | Li Ion |
| Szerokość: | 100 mm |
| Typ: | PrimeLab 2.0 Starter-Kit |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 255 x 59 mm |
| Wysokość: | 59 mm |

