Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B, brązowa podziałka, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
9274062
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B, brązowa podziałka, wysokie"
SILBERBRAND ETERNA. Wysokie, z wylewem. Podziałka i oznaczenia wykonane trwałą, brązową farbą dyfuzyjną. Wzorcowane na wlew (TC, IN). Zgodne z normą DIN EN ISO 4788.
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 31962 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | 8 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 465 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |