Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B, brązowa podziałka, niskie
Treść:
2
Numer produktu:
6316482
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B, brązowa podziałka, niskie"
- SILBERBRAND ETERNA
- Zgodne z normą DIN EN ISO 4788
- Z wylewem i sześciokątną stopką
- Podziałka i oznaczenia wykonane trwałą, brązową farbą dyfuzyjną
- Wzorcowane na wlew
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 42038 |
| Podziałka: | 2 ml |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | 1 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 165 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |