Cylindry miarowe, PMP, forma wysoka, klasa A, niebieska podziałka, z certyfikatem kalibracji DAkkS
Treść:
1
Numer produktu:
6222951
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, PMP, forma wysoka, klasa A, niebieska podziałka, z certyfikatem kalibracji DAkkS"
Wysokie, z PMP, przezroczyste. Sterylizacja w autoklawie (121°C) nie powoduje trwałego przekroczenia granic tolerancji. W celu ochrony podziałki i oznaczeń zaleca się mycie w temperaturze do 60°C. Tolerancja klasy A jest niezmienna nawet po 20 myciach i 10 sterylizacjach w autoklawie (wymagania DIN 12681: 10 myć i 3 sterylizacje w autoklawie). Zgodność poświadczona certyfikatem. Z numerem serii. Dostarczane z certyfikatem serii (1 szt. w op. zbiorczym). Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS dostępny na życzenie. Certyfikat serii dostępny również na stronie producenta.
- Zgodnie z normami DIN 12681 oraz ISO 6706
- Oznaczenia DE-M
- Podziałka i oznaczenia nadrukowane niebieską farbą
| Klasa dokładności: | A |
|---|---|
| Kolor: | Krystalicznie czysty |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | DAKKS35120 |
| Podziałka: | 0.5 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,25 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 170 mm |
| Wzorzec: | DIN 12681, ISO 6706 |
| Z wylewem: | Tak |