Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa A, niebieska podziałka, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
9274162
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa A, niebieska podziałka, wysokie"
BLAUBRAND®. Z wylewem i sześciokątną stopką. Podziałka i napisy wykonane trwałą, niebieską, przeznaczoną do ceramiki, wysoce kontrastową emalią. Wzorcowane na wlew (TC, IN). Zgodne z normą DIN EN ISO 4788. Oznaczenie DE-M. Wszystkie cylidny BLAUBRAND® dostarczane z numerem i certyfikatem serii. Na życzenie klienta dostarczane z indywidualnym certyfikatem, indywidualnym certyfikatem Farmakopei Amerykańskiej (USP) lub certyfikatem kalibracji DAkkS. Certyfikat serii dostępny również na stronie producenta.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 32162 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 5.0 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 465 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |