Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, forma wysoka, klasa A, niebieska podziałka, w tym indywidualny certyfikat USP
Treść:
1
Numer produktu:
6314337
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, forma wysoka, klasa A, niebieska podziałka, w tym indywidualny certyfikat USP"
Wszystkie cylindry Blaubrand® dostarczane są z numerem partii i certyfikatem partii. Certyfikat partii jest również dostępny do pobrania na stronie internetowej producenta.
- BLAUBRAND®
- DIN EN ISO 4788
- Oznaczenie DE-M
- Podziałka i napisy w wysoce kontrastującej niebieskiej emalii
- Kalibrowane na wlew (IN)
- Z wylewem i stopką sześciokątną
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | USP32864 |
| Podziałka: | 20 ml |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 6 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 505 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |