Cylindry miarowe, PP, forma wysoka, klasa B, podziałka wytłaczana
Treść:
10
Numer produktu:
4688963
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, PP, forma wysoka, klasa B, podziałka wytłaczana"
Wysokie, przezroczyste, z wylewem. Ekspozycja na temperaturę do 80°C nie spowoduje trwałego przekroczenia dopuszczalnych granic tolerancji. Do ochrony naniesionych oznaczeń zalecane jest mycie w temperaturze do 60°C.
- Zgodne z normami DIN 12681 i ISO 6706
- Wzorcowane na wlew (TC, IN)
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Maks. odporność na temperaturę: | 80 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 35038 |
| Odporność na temperaturę: | 80 °C |
| Podziałka: | 1 ml |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| Tolerancja: | 1 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 250 mm |
| Wzorzec: | DIN 12681, ISO 6706 |
| Z wylewem: | Tak |
