Cylindry pomiarowe, PP, klasa B, podziałka wytłoczona
Treść:
1
Numer produktu:
9274756
Informacje dot. produktu "Cylindry pomiarowe, PP, klasa B, podziałka wytłoczona"
Wysokie, przezroczyste, z wylewem. Zgodne z normami ISO 6706 - 1981 (E). Wzorcowane na wlew (TC, In). Ekspozycja na temperaturę do 80°C nie spowoduje trwałego przekroczenia dopuszczalnych granic tolerancji. Zalecane jest mycie w temperaturze do 60°C w celu ochrony naniesionych oznaczeń. Możliwość sterylizacji w autoklawie. Odpowiednie do kontaktu z żywnością.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0256600 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 10 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 440 mm |